Pasākumi

VIDZEMES UZŅĒMĒJU DIENAS - VIDZEMES REĢIONĀ LIELĀKĀ IZSTĀDE

Avots: http://www.vidzemesizstade.lv/vidzemes-uz326275m275ju-dienas.html

Valmieras Kultūras centrā, š.ģ. 20. un 21. maijā, jau 5 gadu pēc kārtas norisināsies ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2016”. Izstāde nemainīgi apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, kā arī tā attīstās starptautiskā vidē.
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldību, ikgadēji organizē plaši atpazīstamo izstādi, kas sniedz iespēju:
uzņēmumiem
iestādēm
pašvaldībām
amatniekiem
mājražotājiem
veicināt savu produktu un pakalpojumu noietu un atpazīstamību, veidot jaunus kontaktus un tikties ar saistoši mērķauditoriju. Nemainīgi izstādē piedalās lielākie uzņēmumi, plaši tiek pārstāvētas izglītības iestādes. Aizvien vairāk pašvaldības atbalsta gan pašvaldībā esošo uzņēmumu dalību izstādē, gan pašas veido plašu novada stendu.
Balstoties uz iepriekš veidoto sadarbību ar ārvalstu partneriem, LTRK Vidzemes nodaļai ir izdevies izstādei piešķirt starptautisku nozīmi. Ikgadēji izstādē piedalās un to apmeklē uzņēmumu pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm.
Kā neatņemama sastāvdaļa "Vidzemes Uzņēmēju dienām" ir semināri, konference vai forums uzņēmējiem.
Lai izstāde būt vēl daudzveidīgāka, noteikta izstādes teritorija tiek atvēlēta arī amatnieku gadatirgum, kas izstādes apmeklētājiem piedāvā lietderīgus izstrādājumus un ar Latvijas garšu veidotus mājražojumus.
STATISTIKA UN FAKTI PAR IZSTĀDI:
Ikgadēji, izstādi apmeklē arī pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas. Tiek sniegta uzņēmumiem iespēja attīstīt savu biznesu Austrumu virzienā.
Izstāde tehniski sastāv no 3 daļām - iekštelpu ekspozīcijām ar stendu apbūvi, āra ekspozīcijām un amatnieku un mājražotāju gadatirgu
Vidēji izstādē piedalās 150 - 200 uzņēmumi
Izstādi apmeklē ~ 6000 apmeklētāju no visa reģiona
Katru gadu tiek izdoti 2 katalogi - izstādes katalogs un izglītības iestāžu katalogs
Izstāde tiek reklamēta Vidzemes reģiona lielākajo un populārākajos medijos
Ikgadējs izstādes atbalstītājs ir Valmieras pilsētas pašvaldība.
Izstādē tiek pārstāvēts plašs nozaru un darbības sfēru skaits.