Misija un mērķi

Viedokļi

“Mums ir nepieciešami šādi projekti. Es cenšos izmantot katru iespēju un piedalīties forumos, kaut nereti tos uzskata par laika izšķiešanu. Tie dod iespējas veidotu kontaktus, jaunas biznesa iespējas un pat atrast klientus.” 

(Valery Sheremetev, Pārdošanas un mārketinga direktors, Dormashexpo, Baltkrievija)

“ Jo vairāk ir šāda veidu sanāksmes, jo lielākas iespējas iegūt ieguvumus katrā valstī. Organizācijām no katras valsts šādām sānāksmēm ir jābūt kā prioritātei, ar mērķi veidot biznesam un pārrobežu sadarbībai labvēlīgu vidi."

(Aleksandrs Rivkins, Uzņēmuma vadītājs, SIA Baltkrievijas Tirdzniecibas centrs, Latvija)

“'Šī platforma ir izveidota ar mērķi apmainīties ar viedokļiem. Tā ir jauna pieredze ar Latvijas un Baltkrievijas partneriem. Pats vērtīgākais ir tas, ka varam apmeklēt katru no valstīm un gūt pieredzes apmaiņu un informāciju par dažādu jautājumu atrisināšanu. Projekts tiešām ir labs. Uzņēmumi mācās viens no otra."

(Visvaldas Matkevicius, Direktors, Paņevežas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera, Lietuva)

“Daudzi projekti tiek ieviesti Eiropā un daudziem no tiem ir teorētiski un ir mazāk nozīmīgi biznesam. Šajā projektā tiek risināti praktiski jautājumi, kas atbilst biznesa vajadzībām. Tā ir vislieliskākā pievienotā vērtība pieredzes apmaiņai. Otrs būtisks ieguvums ir fokuss uz reģionu un valstu kopīgām interesēm, kā piemēram, daba, ekoloģija un ekonomika."

(Vladimir Ulahovic, Izpilddirektors Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Baltkrievija)

“Sadarbība jau ir aktīva un tiks attīstīta vēl ciešāka. No ekonomiskās perspektīvas un globālās ekonomikas viedokļa, Baltkrievijas tirgus kļūst aizvien saistošāks."

(Janis Endziņš,Valdes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvija)

Projekta buklets (angliski)